Květiny u Jany a Lukáše s.r.o.

kvetiny u jany a lukase (2)

Květiny u Jany a Lukáše jsou oblíbeným a velmi vyhledávaním květinářstvím na plzeňských Slovanech v Jedlové ulici. Vysoce profesionální tým pro své klienty na zakázku připravuje stylové květiny ke všem příležitostem. Na vaši svatbu připraví nejen svatební kytici, ale i kompletní květinovou dekoraci.
 

Každá žena je ráda, pokud dostane krásnou a zajímavou svatební květinu. Květiny u Jany a Lukáše si zakládají na nápaditosti, čerstvosti a preciznosti vazeb. Je velmi znát, když floristu práce baví a dělá ji s láskou. Květinářství má za sebou opravu hodně svateb a s nimi i hodně spokojených zákaznic.

2

„Květinu ladíme nejen k šatům nevěsty, ale i k prostředí. Ptáme se, kde svatba bude, pokud je na louce, pak volíme například luční kvítí, když na zámku, dělají se převislé, anglické květiny. Na radnici je zase vhodná úplně jiná květina. A také ladíme květinu i dekoraci s ohledem na sezonu. Na jaře je krásná květina z tulipánů, ale nehodí se například vřes, který patří k podzimu. V zimě se přidávají barvené větvičky, dávají se květiny patřící k zimnímu odbobí,“ popisuje Lukáš Hejlíček, který se floristice věnuje už téměř deset let.  

kvetiny u jany a lukase (6)

Květiny u Jany a Lukáše vám připraví na vaši svatbu i kompletní květinovou dekoraci. „Dělají se i květinové brány, a to i z živých květin,“ vysvětluje Lukáš Hejlíček.

Prodejnu Květiny u Jany a Lukáše najdete v Plzni na Slovanech, Jedlové ulici. V místě pohodlně zaparkujete, parkovací stání pro zákazníky se nacházejí přímo před prodejnou.

KONTAKT:
Květiny u Jany a Lukáše
Jedlová 985/4, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Východní Předměstí
www.kvetinyujanyalukase.cz
Telefon: 607 828 711