Plant Design - svatební servis po celé republice

plant desing1

"Život bez květin, své práce a splněné radosti mých nevěst si nedovedu představit. Každá zrealizovaná svatba je jako moje vlastní. Vdávám se tedy celý život, proto je to vždy perfektní," říká majitelka firmy Plant Design Kristýna Živorová.
Plant Design tvoří svatby po celé České republice. Navrhuje kompletní styl a design celé svatby od svatebních květin, přes dekorace, rostliny, barvy, látky, materiály až po nábytek.

"Rozkvétám svatební dny již osmým rokem a pátým rokem si zvu nevěsty do svého květinového ateliéru v Praze, ale v oblasti květin působím i v Plzni. Svatby dekorujeme po celé ČR a dálka ani jakákoliv výzva pro nás nejsou překážkou. Za dobu svého působení jsem vytvořila květinový tým stejně nadšených lidí znalých oboru a společně se snažíme navázat se snoubenci milý vztah a naladit se na jejich myšlení, sny, životní styl a představy. To vše se prolne do plánování květin a dekorace a vznikne tak perfektní svatba. Dokonalá souhra, tvoří dokonalý svatební den a štěstí v očích našich snoubenců," uvádí Kristýna Živorová.

logo

Instalace a deinstalace probíhá přímo na svatebním místě. "Nejvíce si zakládáme na komunikaci a osobním jednání. To se vždy projeví ve finálním zpracování celé koncepce svatebního dne. Není to práce, je to náš život," prozrazuje dále majitelka firmy.

Přesvědčte se sami, Plant Design rozkvete i tu vaší svatbu!

KONTAKT:

Květinový ateliér Plant Design: Vyšehradská 1379/47, Praha 2

www: plantdesign.cz
instagram: plantdesign.cz
facebook: design.of.plants
Telefon: 721 654 575