Chystáte svatbu? Inspiraci nabídne tak trochu neobvyklý veletrh

Články > Chystáte svatbu? Inspiraci nabídne tak trochu neobvyklý veletrh
IMG_0825

Přes 70 vystavovatelů, módní přehlídky svatebních šatů, písečnou animaci i vystoupení saxofonistky nabídne Svatební korzování s podtitulem svatební veletrh jinak. Akce se koná v areálu DEPO2015 v Plzni už v neděli 19. ledna.

Čtvrtý ročník veletrhu Svatební korzování, je určen pro všechny, kteří už svatbu chystají nebo o ní teprve uvažují. Návštěvníci se v příjemné uvolněné atmosféře seznámí se svatebními trendy a novinkami pro tento rok.

Počet vystavovatelů a partnerů rok od roku roste. V DEPO2015 se jich tentokrát představí sedm desítek. Korzování je výjimečné například tím, že zde nechybí klasika, jako jsou svatební šaty, prsteny a dorty, ale míří sem i dodavatelé z alternativní svatební scény například z řad výrobců přírodní kosmetiky. „Těší mě, že si ke Svatebnímu korzování nachází cestu jak velké firmy, tak i malí začínající podnikatelé se svými sny a ‚začátky v garáži‘,“ sděluje organizátorka veletrhu Kateřina Empergerová z plzeňského květinového servisu Le Fleur Design.

Pestrý bude i doprovodný program. „Letos jsme připravili přehlídky svatebních šatů, písečnou animaci od finalistky soutěže Česko Slovensko má talent Volhy Safronové nebo třeba vystoupení saxofonistky Sonii Sax. Moderátorkou bude výborná stand up komička Adéla Ebel. Kdo jiný by měl moderovat svatební veletrh než rozvedená bohyně sarkasmu,“ připomíná Kateřina Empergerová s tím, že o hudbu se postará DJ Poeta z radia SPIN.

Tím ale nabídka veletrhu zdaleka nekončí. Návštěvníci se mohou zapojit do workshopů zaměřených na krasopísmo, výrobu kokedam, macrame klíčenek, malování henou nebo dokonce na jedinečný svatební parfém. Ochutnávky ovocných vodních dýmek nebo výborných čajů nabídne čajový koutek. Rodiče mohou bez obav dorazit se svými ratolestmi, připraven bude také dětský koutek.

Na veletrh do Autobusové haly a Tržnice v DEPO2015 můžete vyrazit od 10 do 17 hodin.

Akce, která se poprvé konala v roce 2017 v Kulturním domě Šeříková v Plzni na Slovanech, se postupně rozšířila do Prahy a v západočeské metropoli se přesunula do výrazně větších prostor. Právě výběrem prostor je veletrh mimořádný. Zatímco klasické svatební veletrhy se konají v zámeckých nebo hotelových sálech, Svatební korzování se odehrává v industriálních retro prostorách.

FOTO: www.korzujeme.cz