Co nabízí Kozel v roce 2023? Svatební palouček, kaple i interiéry zámku

Články > Co nabízí Kozel v roce 2023? Svatební palouček, kaple i interiéry zámku
Kozel ex03

Chcete si říci ANO na loveckém zámečku nedaleko Plzně? Máte na výběr z několika termínů i míst. Svatebčanům je k dipozici ve vybrané termíny kaple, svatební palouček a dokonce i samotné interiéry zámku.

Zámek Kozel je vyhledávaným místem k uskutečnění svatebních obřadů.

Na výběr máte z několika míst:

Kaple sv. Kříže - konají se zde civilní i církevní sňatky. K dispozici je 36 míst k sezení a 30 míst ke stání. Pokud očekáváte více hostů, umožňujeme otevření empory, čímž se kapacita zvýší na více než 100 osob.

Tzv. svatební palouček - prostor vedle budovy jízdárny. Standardně připravujeme 12-16 míst k sezení. Po domluvě lze připravit míst i více. Kapacita míst ke stání je neomezená. V případě nepřízně počasí je sňatek automaticky přesunut do prostor kaple.

Od roku 2022 bude také umožněn exkluzivní obřad i v interiérech zámku, konkrétně ve společenském salonu. Kapacita salonu je 30 osob a z důvodu kolize s návštěvnickým provozem je tento obřad možný pouze ve 13:00.

Oddací termíny

Svatební obřady se uskutečňují pouze v sobotu ve vybrané termíny. Mimo tyto dny lze smluvit pouze církevní sňatky. Svatby probíhají vždy v celou hodinu od 10 do 15 hodin. 

Termíny pro rok 2023

22. dubna (pouze v kapli)
3. a 17. června
15. a 22. července
5.  a 19. srpna
2. a 23. září
7. října (pouze v kapli)