Květiny u Jany a Lukáše: malebný obchůdek s kouzelnou atmosférou

Články > Květiny u Jany a Lukáše: malebný obchůdek s kouzelnou atmosférou
CG0A0878

Už při příchodu máte pocit, že jste se ocitli v jiném světě. Květiny u Jany a Lukáše, to je kouzelný obchod s příjemnou atmosférou, voňavými květinami a nádhernými dekoracemi.
Je vidět, že květinám se zde opravdu věnují. „Denně nám přichází čerstvé zboží, zakládáme si na prvotřídní kvalitě. Špatné květiny se hned vyhazují, květiny tu máme maximálně dva dny. Chceme, aby lidem opravdu vydržely,“ vysvětluje jeden z majitelů firmy Lukáš Hejlíček. Sám se floristice věnuje už téměř deset let, spolumajitelka Jana Slavíková je v oboru už více než dvacet let.

Jejich zkušenosti mluví za vše. Jak ale sami přiznávají, je třeba sledovat stále trendy a v oboru se vzdělávat. „Určitě sledujeme trendy, jezdíme na různé výstavy, mění se vše i styl svatebních květin. U svatebních květin by se mělo dělat vatičkování, což my opravdu děláme, dáváme si záležet, aby květina vydržela,“ vysvětluje Lukáš Hejlíček. 

Zákazníkům splní vše. Svatebčanům připraví dekorace i květinu přesně na míru tak, aby se hodila právě k jejich velkému dni. Máte svatbu na louce? Budete mít krásnou luční rozvolněnou květinu. Vdáváte se na zámku? Ponesete si honosnou květinu jako pravá zámecká paní.

kvetiny u jany a lukase (6)

Tým profesionálů tu v malebném obchůdku připravuje stylové květiny ke všem příležitostem (narozeniny, svátky, svatby, promoce, poslední rozloučení atd.). Zákazníci se vracejí. „Jsem tu vždy velmi spokojená, tady umí květinu uvázat,“ potvrzuje jedna ze zákaznic při naší návštěvě prodejny.

Prodejna se specializuje také na flower boxy. „Děláme je do velkých krabic, je to opravdu velká květina, která drží. Lidé kupují flower boxy jako dárky, když jedou někam daleko apod. Taková květina je šikovná na převoz a vydrží,“ vysvětluje majitel.

kvetiny u jany a lukase (8)

V obchodě nemají ale jen květiny. Nejrůznější dekorace jsou tak nádherné, že byste je ihned chtěli domů. „My děláme i dekorace do interiérů. Lidé nám pošlou fotku interiéru, domluvíme se na barvu apod. Dekoraci přizpůsobíme stylu interiéru a na základě dohody vytvoříme návrhy dekorací,“ vysvětluje Lukáš Hejlíček.

Co byste ještě měli vědět o prodejně Květiny u Jany a Lukáše?

  • Zakoupíte zde i mnoho dárků, v nabídce je velký výběr kvalitních svíček a dekorací
  • U obchodu pohodlně zaparkujete (přímo před obchodem jsou parkovací místa pro zákazníky)
  • K obchodu se dostanete i pohodlně MHD – zastávka tramvaje číslo 1 je přímo před ochodem
  • Obchod je bezbariérový (vstup zezadu)
  • V prodejně se 4x ročně konají tematické workshopy (sami si pod vedením zkušených profesionálů vyrobíte věnce, dekorace, svícny apod.)
  • Není to klasické květinářství, tady se cítíte opravdu krásně, dýchá na vás rodinná atmosféra.

Kontakt:
Květiny u Jany a Lukáše s.r.o., Jedlová 985/4, Plzeň – Slovany
www.kvetinyujanyalukase.cz