Statek Černá ovce otevírá svatební stodolu

Články > Statek Černá ovce otevírá svatební stodolu
svatba cerna ovce

Na statku Černá ovce mají již letilé zkušenosti s pořádáním svateb. Letos se ale chystá opravdu zajímavá novinka.

Trend pořádání svateb se v posledních letech obrací do stodol, statků a dalších prostorných objektů, které táhnou svatebčany blízko k přírodě. A protože přímo v Plzni nic podobného ještě nevzniklo a v Černé ovci k tomu prostory přímo nabízí, probíhá v současné době velká rekonstrukce stodoly, která se nachází přímo v prostorách statku.

„Stodolu si můžete pronajmout nejen k pořádání svatební hostiny, ale také na firemní akce či soukromou oslavu. Ve stodole je počítáno se 135 místy k sezení a venkovní plochou s trávníkem, kde může vzniknout moderní chill-out zóna. Součástí stodoly je také pódium pro menší kapelu či DJ, ale pokud dáváte přednost večerům u ohně, nabízí statek i tuto variantu. K dispozici bude vynikající zázemí v podobě vybaveného baru a kuchyně včetně vnitřního i venkovního grilu,“ uvádí majitel Svatopluk Čech.

Pokud plánujete svatbu, romantické prostory statku vybízí k uspořádání svatebního obřadu přímo na místě. Nemusíte nikam přejíždět a svatební den tak proběhne ve větším klidu a pohodě s možností ušetření spousty času.

Na příští sezónu je počítáno také s ubytováním menšího počtu hostů. Zatím je možno využít louku na stanování, nebo služby blízkých hotelů a penzionů.

Více informací najdete na stránkách www.cernaovce.cz.