Svatební šaty 2020! Jaké jsou hlavní trendy pro letošní rok?

Články > Svatební šaty 2020! Jaké jsou hlavní trendy pro letošní rok?
Svatebni saty LAYLA_15.900Kc

Budete se letos vdávat a ještě nemáte vybrané ty pravé svatební šaty? Zkuste vsadit na jednoduchost, radost, romantiku a přírodní materiály…

Zatímco trendy uplynulých let velely nevěstám obléci klasické bílé princeznovské šaty, letos jsou in méně konvenční modely. Nevěsta se během svého dne D musí především cítit dobře. Svatební módu tedy nyní ovládá jednoduchost, radost, romantika, přírodní materiály, přirozenost a uvolněnost.

Inspirací pro nevěsty by se letos mohly stát modely z dílny módní návrhářky Lucie Komárkové. „Moje kolekce sází na hravost, upřímnost, uvolněnost a radost ze života. A navíc, čistě bílá neexistuje!“ sděluje návrhářka s tím, že jejím svatebním šatům vládnou tóny přírodně bílé, ivory, pudrové a champagne. Nezbytné jsou také přírodní materiály, ať už se jedná o hedvábí nebo o bavlněné krajky. Ruku v ruce s tímto trendem jde i výběr vhodného místa pro svatbu. Hitem jsou netradiční lokace, které zdůrazňují spojení s přírodou.

Pro řadu nevěst je zásadní také praktická stránka věci. V případě svatebních šatů oceňují možnost variability a vrstvení. „Většinou se jedná o šaty v midi délce či délce ke kolenům. Ty se díky dlouhé univerzální sukni mohou proměnit ve velké róby a naopak po jejím odepnutí vzniknou šaty, ve kterých zůstanete bez obav až do rána,“ vzkazuje nevěstám Lucie Komárková.

ZDROJ:  www.kvartyrstudio.cz