V Plzni se bude konat svatební veletrh. Zbývají poslední místa pro vystavovatele

Články > V Plzni se bude konat svatební veletrh. Zbývají poslední místa pro vystavovatele
svatebni veletrh 1

26. 10. 2021 20:50 I Veletrh svatební inspirace s názvem „Budeme se brát“ se chystá v listopadu v Plzni. Pořadatelé hlásí ještě poslední volná místa pro vystavovatele. Podívejte se na videopozvánku.

Veletrh svatební inspirace „Budeme se brát“ se uskuteční 14. listopadu v areálu DEPO2015. V tomto oblíbeném prostoru se představí desítky poskytovatelů svatebních služeb, od půjčoven svatebních šatů, prodejců svatebních dekorací a květin, přes cateringové firmy až po nejrůznější provozovatelé svatebních míst.

„Ještě nám zbývají poslední volná místa pro vystavovatele. Vystavovatelé se mohou hlásit přes online formulář. V případě dotazů jsme k dispozici na e-mailu info@fhwedding.cz,“ prozradila pořadatelka veletrhu Eva Syrová Kelbichová.

Přihlášku najdete ZDE.

Svatební veletrh začne v 11 hodin. V nabídce restaurace v DEPO2015 bude svatební menu, u jednotlivých stánků pak dokonalé svatební dorty a zákusky.

„V průběhu dne se můžete těšit na módní přehlídky, ale také ukázky hudebních vystoupení kapel, hudebníků, Djů a moderátorů. Zkrátka nudit se určitě nebudete. Proběhne také losování o hodnotné ceny,“ říká hlavní pořadatelka a dodává: „Moc se se všemi těšíme na živé setkání, tento rok ho potřebujeme více než kdykoliv jindy. Osobní kontakty, emoce a úsměvy, to nám prostě on-line komunikace nedá. A svatba je přece o emocích.“

Hlavní cenou veletrhu bude zapůjčení svatebních šatů dle vlastního výběru od Salon Bels, koordinace svatebního dne od FH Wedding a svatební kytice od Plant Design. Je na co se těšit. Podívejte se na videopozvánku.

Více o veletrhu najdete na stránkách pořadatele.