Fotografové

Ivan Štefko

Ivan Štefko

Ivan Štefko je zkušený plzeňský fotograf, který se přes dvacet let věnuje zejména portrétní a módní fotografii a z těchto oblastí čerpá náměty i pro své svatební reportáže. Ve své nabídce má celodenní verzi, ve které zachytí průběh celého svatebního dne od příprav nevěsty, sjíždění hostů, zdobení aut a svatební kolonu přes obřad a skupinové focení svatebčanů, krásné portrétní fotografie novomanželů, hostinu a svatební zvyky až po závěrečné svatební veselí. Ale nabízí i jednodušší verzi obsahují pouze svatební obřad, společné focení a portrétní focení dvou šťastných novomanželů.

Hynek Sladký

Hynek Sladký

Hynek Sladký se zabývá nejen svatební, ale i reportážní fotografií. Léta fotografuje například plzeňské házenkáře či basketbalisty. Jeho fotografie jsou publikovány také v médiích. Chcete-li svatební fotografie se správnou atmosférou, zachytit každý důležitý okamžik, pak je tento sympatický fotograf pro vás tou pravou volbou.

FOTO SLUŽBY

FOTO SLUŽBY

Poskytujete fotografické služby? Fotíte a točíte svatby? Máte zájem, aby Vaše firma byla umístěna v této sekci? Kontaktujte nás mailem nebo telefonicky na telefonním čísle 602 654 351.