Fotografové

Ivan Štefko

Ivan Štefko

Ivan Štefko je zkušený plzeňský fotograf, který se přes dvacet let věnuje zejména portrétní a módní fotografii a z těchto oblastí čerpá náměty i pro své svatební reportáže. Ve své nabídce má celodenní verzi, ve které zachytí průběh celého svatebního dne od příprav nevěsty, sjíždění hostů, zdobení aut a svatební kolonu přes obřad a skupinové focení svatebčanů, krásné portrétní fotografie novomanželů, hostinu a svatební zvyky až po závěrečné svatební veselí. Ale nabízí i jednodušší verzi obsahují pouze svatební obřad, společné focení a portrétní focení dvou šťastných novomanželů.

Hynek Sladký

Hynek Sladký

Hynek Sladký se zabývá nejen svatební, ale i reportážní fotografií. Léta fotografuje například plzeňské házenkáře či basketbalisty. Jeho fotografie jsou publikovány také v médiích. Chcete-li svatební fotografie se správnou atmosférou, zachytit každý důležitý okamžik, pak je tento sympatický fotograf pro vás tou pravou volbou.

FOTO SLUŽBY

FOTO SLUŽBY

ZDE PRO VÁS PŘIPRAVUJEME DATABÁZI FOTO SLUŽEB
Poskytujete fotografické služby? Fotíte a točíte svatby? Máte zájem, aby Vaše firma byla umístěna v této sekci? Kontaktujte nás mailem nebo telefonicky na telefonním čísle 602 654 351.