Kam na slavnostní jídlo

Hostina až pro 550 hostů v restauraci Na Spilce

Hostina až pro 550 hostů v restauraci Na Spilce

Plzeň se pyšní největší českou pivnicí. Pokud tedy plánujete velkou hostinu, pak je pro Vás restaurace Na Spilce tou nejideálnější volbou. Na Spilce v pohodě pohostí až 550 lidí. V nabídce jsou ale i ostatní reprezentační prostory Plzeňského Prazdroje, kde lze uspořádat nádhernou svatební hostinu.


Nejstarší česká pivnice v centru Plzně U Salzmannů

Nejstarší česká pivnice v centru Plzně U Salzmannů

Kde jinde mít pravou českou svatební hostinu než v nejstarší plzeňské restauraci, jejíž historie se píše od r. 1673. Oblíbené místo setkávání plzeňských měšťanů se teď může stát místem i pro vaši hostinu s výtečnou staročeskou kuchyní. Dokonce tu můžete strávit i Vaši svatební noc. Na přání Vám uvaří svatební pivo. V letních měsících můžete posedět pod širým nebem na otevřeném nádvoří a zpestřit svatební tabuli grilováním selat.

Restaurace Kalikovský Mlýn Plzeň

Restaurace Kalikovský Mlýn Plzeň

Restaurace v krásném prostředí zrekonstruovaného mlýna nedaleko centra Plzně. Vnitřní restauraci lze využívat v zimních měsících. V létě a za slunečného počasí vás ale určitě nadchne zahradní restaurace v klidném a tichém prostředí. Kalikovský Mlýn má dokonce i zahradní altán, kde si můžete říci své ANO.