Šperky

Kubík, Snubní prsteny - prsteny z netradičních materiálů

Kubík, Snubní prsteny - prsteny z netradičních materiálů

„Snubní prsteny z netradičních materiálů jako například titanu, chirurgické oceli, pro Vás vyrábím již od roku 2005. Snažím se nabídnout zákazníkům jen to nejlepší, tedy nejkvalitnější materiály, nejlépe zpracované. Doufám, že šperky ode mě budou svým majitelům dlouho sloužit. Těším se na Vaši návštěvu a věřím, že i Vy budete s mými službami a výrobky spokojeni,“  říká majitel firmy Aleš Kubík.

Zlatnictví Fischer - rodinná firma se stoletou tradicí

Zlatnictví Fischer - rodinná firma se stoletou tradicí

Jsme rodinná firma se stoletou tradicí, zlaté a stříbrné šperky vyrábíme ručně. Dbáme na individuální přístup k zákazníkovi, nabízíme zhotovení šperku od návrhu po následnou realizaci.

Na zakázku vyrábíme jedinečné šperky osázené pravými kameny a brilianty, ale i jednoduché elegantní snubní prsteny včetně osázení zirkony. Snubní prsteny vyrobíme podle Vámi vybraného vzoru, uděláme návrh osobitých prstenů, vždy však s přihlédnutím na praktičnost a užitnou hodnotu. Přijďte si nechat porovnat cenu Vámi zvolených snubních prstenů k nám a uvidíte, že budete příjemně překvapeni cenou a možnostmi realizace.

Zlatnický dům - největší klenotnický dům v západních Čechách

Zlatnický dům - největší klenotnický dům v západních Čechách

V oboru klenotnictví působíme přes 20 let a stále objevujeme nové cesty a technologie. Specializujeme se na snubní prsteny. V našem showroomu snubních prstenů si na vlastní oči můžete prohlédnout zlaté, stříbrné i titanové snubní prstýnky, včetně těch z damaškové oceli. Vybrat si můžete z více než 5 000 snubních prstenů. Ke šperkům poskytujeme celoživotní záruku a profesionální servis.

Rádi byste, aby snubní prsteny vystihovaly vaše osobnosti, aby byly originální a jedinečné? Pomůžeme Vám s výběrem a navrhneme takové prstýnky, které nebudete chtít sundat.